Menu Zamknij

Ogłoszenie Pracy: Asystentka Biurowa do Obsługi Sex Shopu Online

Twój zakres obowiązków:
• prace biurowe
• obsługę sklepu online
• zadania obsługi klienta
• udział w projektach online, wymagających pewności siebie
• obsługę mediów społecznościowych
• obsługę kanałów w zagranicznych serwisach tematycznych w tym współtworzenie kanałów
• unboxig towarów przed kamerą
• prezentacje bielizny i odzieży z tematyki przed kamerą

Nasze wymagania:
• Wiek preferowany od 25 do 46 lat, niepaląca.
• Znajomość obsługi komputera.
• Kandydatki powinny być otwarte na współpracę przy projektach wymagających pewności siebie i
zrozumienia specyfiki branży w tym mieć swobodne podejście do nagości.
• Język angielski mile widziany.
• Praca tylko dla kobiety!!!

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy – nie jest wymagany 40 godzinny tydzień pracy, możliwa praca na 1/4
albo 1/2 etatu lub jako praca dodatkowa
• Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i wyników pracy
• Praca na umowę zlecenie
• Szkolenia w zakresie niezbędnym do realizacji wymaganych obowiązków

Kandydatki z terenu między Wolsztynem, Sławą, Głogowem, Górą, Bojanowem, Krzemieniewem, Kościanem będą preferowane ze względów organizacyjnych.

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami.

Praca tylko dla kobiety!!!

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy przesłać CV ze zdjęciem na adres mailowy cv.fabrykaorgazmu@gmail.com (dobrze jeśli na zdjęciu była by cała sylwetka)

Szczegóły omówimy prywatnie.

Wybierz wyświetlaną walutę